GPS

50°5’3.484″N, 14°25’2.991″E

  GPS

  50°5’3.484″N, 14°25’2.991″E

   Betlémská kaple
   Betlémské náměstí 255/4, 110 00 Praha – Staré město

   • Z Betlémské kaple se dostanete na Staroměstské náměstí Jilskou ul. na Malé Náměstí, na které navazuje Staroměstské náměstí.

   Cesta do Betlémské kaple:

   Metro B – stanice Můstek – nejkratší:

   • Výstup směr Jungmannovo náměstí, dále Perlovou ul. přes Uhelný trh a Skořepkou k Betlémskému náměstí 350 m – 7 minut pěšky.
   • Výstup do ulice Na můstku směr Staroměstské náměstí, vlevo Rytířskou ulicí přes Uhelný trh a Skořepkou k Betlémskému náměstí 500 m – 10 minut pěšky.

   Metro B – stanice Národní třída

   • Spálenou ulicí do ulice Na Perštýně a před Husovou ulicí zahněte vlevo k Betlémskému náměstí 400 m – 9 minut pěšky.

   Metro A – stanice Staroměstská

   • Výstup do ulice Valentinské k Mariánskému náměstí a přes náměstí do ulice Husova. Na konci Husovy ulice vpravo k Betlémskému náměstí 600 m – 12 minut pěšky.

   Možnosti parkování nejbližší:
   Pokud neodstavíte auto na okraji Prahy (např. OC Smíchov – kde jsou 3 hodiny zdarma apod.) a budete dále dojíždět tramvají nebo metrem, můžete zkusit zaparkovat přímo na Betlémském náměstí nebo v přilehlých ulicích, kde je několik placených parkovacích míst (většinou obsazených). Nebo můžete využít nejbližších velkých parkovišť.

   Parkoviště pod Národním divadlem

   • Po výstupu z parkoviště přes Národní třídu jděte do ulice Karolíny Světlé, poté vpravo do Bartolomějské a pak zahněte vlevo do ulice Průchodní k Betlémskému náměstí 500 m – 10 minut pěšky.

   Parkoviště pod Palachovým náměstím u Rudolfina

   • Z Palachova náměstí do Kaprovy ulice, pak vlevo do ulice Valentinské k Mariánskému náměstí a přes náměstí vejděte do ulice Husovy.  Na konci Husovy ulice vpravo k Betlémskému náměstí 700 m – 15 minut pěšky.